Prestashop N11 entegrasyon modülü

Prestashop N11 entegrasyon modülü1000590
Ürün Kodu: #00114
Admin Kullanıcı: n11@ezajans.com
Admin Şifre: 12341234

Prestashop sitenizden N11.com üzerindeki hesabınıza tüm ürünlerinizin

  • Ürün adı, kodu, başlığı
  • Açıklaması
  • Resimleri
  • Standart fiyatı
  • İndirimli fiyatları
  • Tüm ürün özelliklerini (örn: renk = kırmızı)
  • Stoklarını

Ve daha fazlasını kolaylıkla ve anlık olarak akatarabilirsiniz.Prestashop N11 entegrasyon modülü N11 için en etkili geliştirilmiş kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Ezajans firmamız bu konuda müşterilerine detaylı hizmet sunmaktadır. Ezajans firmamızın bünyesinde size sunduğumuz prestashop N11 entegrasyon modülünün detaylarına şu şekilde göz atabiliriz.

Prestashop e-ticaret ürün entegrasyonu sayesinde ürünün asıl kaynağı olan N11 tedarikçilerden gelen verileri tek bir prestashop ya da web sitesinde revize edebilirsiniz.


Bütün ürünlerin kod, başlık, fiyat, renk her kategoride anlık olarak aktarabilir, verilere hızlıca anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. Ezajans olarak bu hizmeti ve desteği sizlere sorunsuz şekilde sunmaktayız. Her eklenti sorunsuz bir biçimde çalışıyor olup, hiçbir aksaklık söz konusu değildir. Prestashop N11 entegrasyon modülünü bu sektörde en iyi şekilde biz sizlere sunmaktayız.


N11'den gelen siparişleriniz anlık olarak Prestashop'a düşerek, sizler de anlık olarak fiyat, kombinasyon takiplerinizi kolaylıkla tek sistem üzerinden görüntüleyebileceksiniz.


Ayrıca bazı güncel ve sorunsuz özellikler de şu şekildedir: 

Tek tıkla bütün ürünlerinizi N11'e kolayca aktarabilirsiniz.


İster tek kategori isterseniz bütün kategorileri tek tek kendinize uygun biçimde seçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi en uygun ve hızlı şekilde pazarlayabilirsiniz. 


N11'de ki kategorileri eleştirebilirsiniz. 


Ürün fiyatlarınız belirlerken N11 komisyon oranlarını belirleyebilirsiniz. 


Ezajans Prestashop N11 entegrasyon modülünü sizler için en kaliteli şekilde sunmaktadır. Bu hizmeti Ezajans firmasından erişerek deneyimleyebilirsiniz.